українська російська англійська
НКЦПФР наголошує на необхідності оновлення програмного забезпечення учасниками ринку
28.08.2014 | 10:28
Прес-служба Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку нагадує учасникам фондового ринку про необхідність оновлення програмного забезпечення для повноцінного провадження своєї діяльності.

Національний депозитарій України (НДУ) завершив адаптацію програмного забезпечення, яке використовується учасниками фондового ринку для ведення своєї професійної діяльності (ОБЕРОН, НДУ-Мейл, СЕД Емітента, НДУ-Звіт) під сучасні операційні системи.

Зауважимо, що одним із важливих етапів переходу на використання оновленого програмного забезпечення є отримання учасниками ринку нових сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП), електронних печаток та шифрування  (сертифікатів). Зазначене оновлення здійснюється безкоштовно та у межах терміну дії існуючих сертифікатів.

Завчасне проведення необхідних заходів дозволить залишити простим та комфортним існуючий процес подання адміністративних даних та інформації до НКЦПФР.

За інформацією НДУ, станом на 21 серпня 2014 року 177 учасників фондового ринку досі не отримали нові сертифікати.

З повним переліком учасників фондового ринку, які не виконали вимоги НДУ щодо оновлення програмного забезпечення можна ознайомитись на сайті Комісії.

Методичну допомогу із зазначеного питання можна отримати у фахівців акредитованого центру сертифікації ключів НДУ за тел.: (044) 377-70-18.

 

 

версія для друку