українська російська англійська
Навчання з надання домедичної допомоги уже пройшли понад 3 тисячі учасників АТО
28.08.2014 | 14:12
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я

В Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, а також в усіх регіональних центрах екстреної медичної допомоги тривають навчання для військових – учасників антитерористичної операції з надання першої домедичної допомоги. Протягом серпня поточного року вже підготовлено три тисячі осіб, що прийматимуть участь у військових діях.

Основні алгоритми надання невідкладної допомоги на полі бою (зупинка кровотечі, накладання пов’язок, правила користування індивідуальними аптечками, транспортування поранених тощо) фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також виклали у спецпосібнику «Домедична допомога в умовах бойових дій», яким сьогодні забезпечуються бійці перед виїздом до зони АТО. Це унікальне ілюстроване видання, що має і друковану і мобільну версію, розроблене вперше в Україні.

Окрім того, нагадаємо, для потреб АТО фахівцями Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розроблено та погоджено з Міністерством оборони чотири види військових медичних аптечок, а також методичні рекомендації для медичних працівників в умовах бойових дій.

 

версія для друку