українська російська англійська
Військовим медикам Центрального регіону підприємці подарували медичне обладнання
28.08.2014 | 14:37
Прес-служба Міністерства оборони

Підприємці Вінниччини передали хірургам Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону новітній зразок рентгенівського апарату – електронно-оптичний перетворювач.

Особливістю цього обладнання є те, що медики за його допомогою під час проведення хірургічного втручання військовослужбовцям, які отримали вогнепальні, осколкові поранення на моніторі матимуть можливість в 3D зображенні побачити в уражених ділянках тіла осколки, кулі, кісткові відломи.

«Полегшує прийняття рішення стосовно методу проведення операції, значно скорочує час хірургічного втручання, а також суттєво зменшує опромінення пацієнта аніж традиційні рентгенівські апарати, які до цього ми використовували для виявлення даних тіл. Ми щиро вдячні бізнесменам, які підтримують медичний персонал та поранених військовослужбовців», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Центру полковник медичної служби Олександр Столяренко.

Група бізнесменів до якої ввійшли десять осіб, незабаром подарують військовим медикам Центру ще один аналогічний апарат, який знаходиться вже у Вінниці та перевіряється фахівцями на справність. Вартість даного зразка, який було закуплено в Німеччині і був у використанні коштує близько 35 тисяч доларів США. У зв’язку із тим, що коштів було зібрано значно більше, ніж коштує один, було прийнято рішення про закупівлю ще одного перетворювача.

Варто зазначити, що в цей символічний інтернаціональний волонтерський десант підприємців увійшли різні за національністю громадяни, які вже давно зріднилися з нашою державою і Україна стала домівкою для них та їхніх сімей. Тож вони разом з іншими патріотами допомагають українським військовим і вносять свою частку у перемогу над ворогом.

 

a

версія для друку