українська російська англійська
Михайло Пасічник бере участь у Міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA)
28.08.2014 | 16:19
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

24-29 серпня 2014 року у місті Ріо-де-Жанейро, Федеративна Республіка Бразилія, проходить 16-та Міжнародна конференція регуляторних органів з лікарських засобів (ICDRA). Україну на форумі представляє Голова Державної служби України з лікарських засобів  Михайло Пасічник.

Конференції проводяться постійно, починаючи з 1980 року, для регуляторних органів держав-членів ВООЗ з метою обговорення шляхів зміцнення співробітництва у сфері охорони здоров’я. ICDRA відіграють важливу роль у визначенні стратегії роботи регуляторних органів усіх країн світу та інших зацікавлених сторін, включаючи велику кількість профільних міжнародних організацій. Це дозволяє визначати пріоритетні напрямки діяльності у сфері лікарських засобів, біологічних препаратів, медичних виробів та системи охорони здоров’я на міжнародному та національному рівні, і є важливим інструментом ВООЗ для регуляторних органів країн-членів у їх зусиллях із запровадження ефективного регулювання і поліпшення безпеки, ефективності та якості лікарських засобів.

Програма ICDRA розроблена Комітетом представників регуляторних органів держав-членів. Теми, які обговорюються, включають питання якості та безпеки лікарських засобів, нормативно-правові нововведення, проблему фальсифікації та доступу до безпечних лікарських засобів, також регулювання клінічних випробувань, передові технології та електронна комерція та інше.

 

 

 

версія для друку