українська російська англійська
Прийнято розпорядження щодо виділення коштів для забезпечення житлом військовослужбовців
28.08.2014 | 18:54
Прес-служба Міністерства Фінансів

На засіданні Уряду прийнято розпорядження «Про виділення коштів для забезпечення житлом військовослужбовців». Відповідний документ  було підготовлено Міністерством фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів від 19.08.2014 р. № 1497/0/1-14. Так, з резервного фонду державного бюджету буде виділено 78,2 млн. грн. для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні та інших спеціальних заходах щодо захисту держави, а також тяжкопоранених військовослужбовців – учасників АТО.

Зокрема, планується придбати квартири та добудувати раніше розпочаті житлові об’єкти з введенням їх в експлуатацію у 2014 році.

5,1 млн. грн. буде спрямовано облдержадміністраціям для закупівлі житла сім’ям загиблих військовослужбовців, а також військовослужбовцям з ампутованими кінцівками та ушкодженням хребта. Обсяг видатків визначено з урахуванням пропозицій Мінрегіону щодо рівня вартості 1 кв. метра загальної площі житла.

41,6 млн. грн. буде виділено Міністерству оборони та 31,5 млн. грн. Адміністрації Державної прикордонної служби на завершення у 2014 році раніше розпочатого капітального будівництва та реконструкції об’єктів житлового та комунального призначення з високим ступенем готовності (понад 65 %) для забезпечення житлом військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей. Тобто загалом на добудови та реконструкцію житлових об’єктів буде залучено 73,1 млн. грн., що дасть змогу військовослужбовцям Збройних Сил та Прикордонної служби з числа учасників АТО одержати житло.

Нагадаємо, що розпорядженням КМУ від 13.08.14 № 729-р вже передбачено виділити обласним держадміністраціям з резервного фонду 23, 6 млн. грн. на закупівлю житла для сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які приймали участь у проведенні АТО.

 

версія для друку