українська російська англійська
В Україну з Республіки Польща надійшла гуманітарна допомога
29.08.2014 | 10:12
Прес-служба Міністерства оборони України

Гуманітарний вантаж перетнув українсько-польський кордон, пройшов розмитнення і прибув до однієї із військових частин забезпечення Збройних Сил України.

Надання гуманітарної допомоги від польських колег є результатом угоди, підписаної 14 серпня поточного року між двома країнами.

«Це перша партія гуманітарної допомоги українській армії, що надійшла від сусідньої держави», – повідомили у прес-службі Міністерства оборони Республіки Польща.

За дорученням заступника Міністра оборони України Олександра Ліщинського, від української сторони гуманітарний вантаж зустрічав командир військової частини забезпечення Збройних Сил України полковник Валерій Копішинський, у присутності представника Війська Польського полковника Вальдемара Отрзонсека та заступника аташе посольства Республіки Польща в Україні капітана Александера Сухеника.

«Польські колеги направили дуже потрібні нам речі. Серед них — постільне приладдя, матраци, подушки, ковдри, простирадла, наволочки», — повідомив полковник Валерій Копішинський.

Варто відзначити, що матраци пристосовані для польових умов, та мають спеціальну підкладку, що не пропускає вологу. Фактично на такому матраці можна переночувати на ґрунті, що в польових умовах є надзвичайно важливим.

Загалом вантаж нараховує 10 тисяч комплектів предметів постільного приладдя, а також 170 тонн житнього хліба довготривалого зберігання.

Загальна вага польської гуманітарної допомоги складає майже 280 тонн. Вантаж буде розподілений між підрозділами, які на сьогодні найбільше потребують допомоги.

версія для друку