українська російська англійська
Поштові оператори країни посилюють безпеку пересилання пошти
29.08.2014 | 10:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

В умовах напруженої ситуації на Донбасі задля уникнення пересилання у посилках і бандеролях небезпечних для життя людей та заборонених до відправлення товарів поштові оператори України консолідують зусилля щодо посилення заходів безпеки. Відтак під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Петра Пінкаса буде створено за участю представників ринку робочу групу, основне завдання якої – запровадження правил роботи поштових операторів у надзвичайному режимі.

Передбачається, що задля безпеки пересилання поштових відправлень на території України здійснюватиметься інспектування посилок. Тобто посилки прийматимуться у відкритому вигляді, формуватиметься база даних порушників. Крім того, при потребі використовуватимуться у роботі із закритими або запакованими речами рентген-установки (сканери) для контролю за вмістом поштових відправлень.

Нагадаємо, національним оператором поштового зв’язку оперативно вживаються заходи щодо посилення безпеки пересилання поштових відправлень. Зокрема, з 20 серпня 2014 року Укрпошта приймає всі бандеролі та посилки у відкритому вигляді. Зміст посилок та бандеролей оглядається працівником об’єкта поштового зв’язку з подальшим запечатуванням відправлень. Догляд вкладень проводиться у присутності відправника.

 

версія для друку