українська російська англійська
Мінсоцполітики визначило чергові кроки співпраці із Радою Європи в рамках проекту "Пакет невідкладних заходів для України"
29.08.2014 | 10:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

У Міністерстві соціальної політики України проведено зустріч заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з координатором проекту Ради Європи «Пакет невідкладних заходів для України» Даніелем Шмідтом.

Під час зустрічі представнику Ради Європи було наголошено, що співробітництво з міжнародними організаціями залишається безумовним пріоритетом керівництва Мінсоцполітики на шляху до комплексної європейської інтеграції України.

Представника РЄ було поінформовано про хід виконання Міністерством розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 № 588-р, спрямованого на розв’язання проблем соціального захисту громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, зокрема відновлення всіх соціальних виплат, надання допомоги у працевлаштуванні, забезпеченні соціального захисту сімей та дітей, а також виконання інших завдань щодо забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб.

У частині компетенції Мінсоцполітики було обговорено можливості отримання від Ради Європи експертної допомоги у вдосконаленні механізму надання послуг з фізичної та психологічної реабілітації осіб, які постраждали внаслідок терористичних дій на Сході України. Досягнуто спільного бачення шляхів продовження проекту «Пакет невідкладних заходів для України» у рамках наступного трирічного Плану дій Ради Європи для України.

Серед головних підсумків зустрічі слід відзначити домовленість про вжиття спільних зусиль Мінсоцполітики та Ради Європи стосовно організації підвищення кваліфікації працівників центрів соціальних служб для сім’ї та молоді шляхом проведення Радою Європи тематичних семінарів, тренінгів, навчання тренерів за окремими напрямками роботи. Крім того, представникам Ради Європи було запропоновано залучитися до надання експертної оцінки втрати ресурсів та майна притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей у Донецькій та Луганській областях, а також до інших форм цільової допомоги інтернатним установам системи Мінсоцполітики, що постраждали внаслідок дій терористів.

 

версія для друку