українська російська англійська
Мінмолодьспорту: Стабільність держави та економічний розвиток суспільства залежать від молоді
29.08.2014 | 11:32
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Стабільність держави та економічний розвиток суспільства значною мірою залежать від молоді та ставлення держави до її проблем і потреб. На цьому наголосив Перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк під час наради з обговорення Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 р. («Молодь України» на 2016-2020 роки).

«Формування системної і послідовної державної молодіжної політики є важливою передумовою подолання Україною тяжкої кризи і успішної подальшої розбудови громадянського суспільства європейського типу», – зазначив Андрій Вишняк у своєму виступі.

«Консолідація та налагоджена спільна робота міністерств, відомств та міжнародних і громадських організацій, які тією чи іншою мірою опікуються питаннями реалізації молодіжної політики, зараз є для нас головним завданням», - підкреслив Перший заступник Міністра.

Він нагадав, що 29 липня проведено Всеукраїнський форум «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2020», в рамках якого відбулось обговорення проекту Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 р.

«Це був перший крок з боку держави залучити небайдужу молодь до формування державної молодіжної політики та визначити основні пріоритети Програми на наступні 5 років», - зауважив Андрій Вишняк. Він висловив сподівання, що спільні напрацювання дозволять розробити актуальну і дієву програму підтримки молоді з метою вирішення її сьогоденних проблем.

 

 

версія для друку