українська російська англійська
Мінінфраструктури привітало працівників аеропорту "Бориспіль" з Днем авіації України
29.08.2014 | 15:28
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

29 серпня 2014 року в міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися урочистості з нагоди Дня авіації України. Співробітники підприємства відзначені почесними грамотами та подяками від Міністерства інфраструктури України, Київської обласної державної адміністрації, а також знаками почесного працівника аеропорту.

Напередодні свята співробітників головного аеропорту країни щиро привітали заступник Міністра інфраструктури України Петро Пінкас та Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Сергій Гомболевський.

У своєму вітальному слові Петро Пінкас підкреслив: «Цього року завдяки вашому професіоналізму Міжнародний аеропорт «Бориспіль» вперше за історію розвитку аеропортів нашої країни посів друге місце в рейтингу Топ-10 World Airport Awards 2014 в номінації «Найкращий аеропорт у Східній Європі», тож сподіваюся, що і в подальшому головний аеропорт України утримуватиме позицію одного з найкращих аеропортів Європи».

Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Сергій Гомболевський висловив подяку керівникам профільного Міністерства за підтримку в реалізації важливих інфраструктурних проектів, які реалізуються в аеропорту, та звернувся до колективу аеропорту: «У переддень Дня авіації України хочу привітати усіх колег зі святом та побажати насамперед миру та спокою в нашій країні. Ми є успішним підприємством, яке, незважаючи на труднощі сьогодення, працює стабільно та чітко. Нам є над чим працювати, але найголовніше – кожен співробітник аеропорту «Бориспіль» певен у тому, що він є важливою частиною єдиного колективу підприємства, успіх діяльності якого залежить від щоденної копіткої праці. Дякую вам за віддану роботу».

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України. На сьогодні «Бориспіль» - лідер на авіаційному ринку країни, забезпечує понад 57% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світові.

Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року – у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

Аеропорт «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).

 

версія для друку