українська російська англійська
Уряд України отримав позику Японського агентства міжнародного співробітництва
29.08.2014 | 16:38
Прес-служба Міністерства фінансів

В рамках поглиблення двосторонніх відносин України та Японії в економічній сфері сьогодні отримано позику Японського агентства міжнародного співробітництва в обсязі 10,0 млрд. японських ієн (близько 100 млн дол. США) як  співфінансування в рамках спільного зі Світовим банком проекту «Позика на політику розвитку». Кошти зараховано на кореспондентський рахунок Національного банку України.

Умови надання позики визначено Угодою (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії та Кредитною угодою про Позику на політику розвитку на здійснення економічних реформ між Кабінетом Міністрів України та Японським агентством міжнародного співробітництва, які було підписано 17 липня 2014 року. Так, позику залучено на 20 років (з 6-річним пільговим періодом), за відсотковою ставкою – 0,95 % річних,  одноразова комісія - 0,1%.

Кошти будуть направлені на підтримку здійснюваних Урядом України реформ, які спрямовані на стабілізацію економіки та закладення підґрунтя для сталого і збалансованого зростання України в майбутньому шляхом заохочення ефективного управління, прозорості і підзвітності в державному секторі, спрощення умов та зниження витрат на ведення бізнесу, реформування неефективних і несправедливих енергетичних субсидій.

 

версія для друку