українська російська англійська
На гарячу лінію Міноборони звернулися майже 5 тисяч добровольців, які бажають вступити до лав ЗСУ
02.09.2014 | 11:34
Прес-служба Міністерства оборони України

В оборонному відомстві організовано цілодобову роботу телефону гарячої лінії Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України для охочих вступити до лав Збройних Сил України.

Від початку роботи гарячої лінії, за 10 діб, було отримано понад 5000 тисяч дзвінків від добровольців, з яких понад 200 осіб вже призвані на військову службу до лав Збройних Сил України.

З метою поліпшення роботи з військовозобов’язаними, які призиваються на військову службу під час третьої черги часткової мобілізації, прийнято рішення та проводиться комплектування окремих аеромобільних батальйонів 79 та 95 окремих аеромобільних бригад, 54 окремого розвідувального батальйону та 43 батальйону територіальної оборони виключно з числа добровольців.

Слід зазначити, що у Генеральному штабі Збройних Сил України проводиться постійна робота щодо добору у військо патріотично налаштованих громадян. Метою роботи є налагодження дієвої взаємодії військових комісаріатів з добровольцями, забезпечення призову 100 відсотків добровольців, які за станом здоров’я відповідають вимогам проходження військової служби.

Телефон гарячої лінії для охочих вступити до лав ЗC України: (044) 454-44-51.

 

 

версія для друку