українська російська англійська
Україна здатна забезпечити власні продовольчі потреби та поставляти продукцію до інших країн, - Ігор Швайка
02.09.2014 | 16:41
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зазначив під час зустрічі з Міністром продовольства Народної Республіки Бангладеш Ісламом Камрулом. Посадовці двох країн домовилися збільшити протягом двох років поставки українських зернових до Бангладешу та підписати довгостроковий контракт, про що зазначено в Меморандумі, підписаному на зустрічі.

Під час зустрічі партнери з Азії відзначили, що в Україні змінилися принципи державного менеджменту, що піде на користь нашій державі.

«Я приємно вражений. Я бачу, що це чесна команда, професійні люди, які вміють працювати на результат, який покращить економіку обох країн!» - поділився своїм враженням Міністр продовольства Бангладешу та додав, що українські зернові - це сила України.

«Україна сьогодні - держава, яка ставить на перше місце інтереси країни, а не окремих чиновників. А це дійсно те, що ламає картину багатьох людей, в тому числі й іноземців», - відзначив Міністр Ігор Швайка та додав: «Сільське господарство України, не зважаючи на всі останні політичні складнощі, продовжує зміцнювати позиції на світовому ринку продовольства».

У ході зустрічі українська сторона відзначила, що зацікавлена у подальшій співпраці з Бангладешем, зокрема в збільшенні обсягу експорту зернових, а також налагодженні поставок молочної та іншої харчової продукції.

 

версія для друку