українська російська англійська
Дмитро Булатов: Реформа - це не тільки збільшення кількості олімпійських медалей, але й здорова нація
02.09.2014 | 16:49
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

"Реформа у галузі спорту та фізичної культури – це спільний проект Міністерства молоді та спорту та спортивної спільноти – федерацій та Національного олімпійського комітету. Сьогодні ми можемо говорити про завершення першого етапу діяльності робочої групи з реформування галузі – аналіз поточної ситуації та узагальнення пропозицій", - про це Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов повідомив під час прес-конференції, присвяченої реформуванню сфери фізичної культури та спорту.

Робоча група, до якої входять представники федерацій, НОК, і, звичайно, Міністерства, працює з кінця червня. 10 вересня відбудеться конференція за участю керівників федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту, представників громадських організацій. Саме там відбудеться обговорення та доопрацювання концепції реформи. Остаточний варіант буде презентовано на Всеукраїнському спортивному конгресі, який запланований на 16 жовтня.

У своїй доповіді Дмитро Булатов зупинився на окремих аспектах реформування, які стосуються діяльності Міністерства. Зокрема, деякі функції з управління спортом, а саме розподіл та фінансування у ручному режимі, затвердження складу збірних, затвердження правил та організація змагань – будуть передані НОК та федераціям.

"Україні потрібно брати все найкраще із світового досвіду. Реформа у спорті потрібна давно – бо світ не стоїть на місці. Те, що робота вже розпочалася, вселяє у нас надію на достойний результат", - вважає голова НОК Сергій Бубка.

"В усьому світі спорт – це діяльність, яка регулюється із мінімальним втручанням з боку держави або зовсім без нього. Український спорт має потужний потенціал, нам необхідно допомогти йому розкритися", – зазначив Дмитро Качуровський, президент Федерації плавання України, керівник робочої групи з реформування сфери фізичної культури та спорту.

"Реформа у спорті – це не тільки кількість олімпійських медалей. Це, передусім, здорова нація", - підкреслив Дмитро Булатов.

 

версія для друку