українська російська англійська
15 поранених бійців, які знаходяться в обласній лікарні імені Мечникова в Дніпропетровську, відправлять на лікування до Естонії
02.09.2014 | 17:06
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Про це стало відомо під час телеконференції, яка відбулася в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова. У заході взяли участь лікарі закладу, медичні експерти з Естонії, а також радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман.

Планується, що поранених бійців відправлять до Естонії вже наступного вівторка. Складність полягає в тому, що в Україні відсутні спеціальні літаки для транспортування пацієнтів. Саме тому на лікування за кордон будуть направлені лише ті хворі, які мають можливість сидіти. Це 15 солдат, які мають, переважно, травми кінцівок.

 «Це ті хлопці, які потребують якісної реабілітації», – наголосив головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Наразі спеціалісти обласної лікарні імені Мечникова готують усі необхідні документи та результати обстежень, щоб направити їх на ознайомлення колегам з Естонії.

Усі питання з виготовлення закордонних паспортів бере на себе облдержадміністрація. Про це повідомив Борис Трейгерман. Загалом лікування за кордоном вже отримали 14 поранених.

 

версія для друку