українська російська англійська
Уряд презентував документ, який за своїм змістом відповідає потребам і викликам сьогодення, - експерт
03.09.2014 | 15:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Сьогодні дійсно відбулася значуща подія – Уряд презентував документ, який за своїм змістом відповідає потребам і викликам сьогодення. Він чітко означує найбільш нагальні проблеми, вирішення яких є в компетенції Кабінету Міністрів, і таким чином демонструє своє бачення  виходу з тієї ситуації, в якій зараз перебуває Україна», - наголосив на брифінгу у Кабінеті Міністрів заступник генерального директора з аналітичної роботи Центру Розумкова Юрій Якименко, коментуючи План дій «Відновлення України», який сьогодні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк презентував на засіданні Уряду.

Він відзначив, що важливим моментом є те, що документ готувався спільно представниками Кабінету Міністрів, експертами неурядових організацій, науковцями державних інституцій: «Це була реально спільна робота працівників Кабінету Міністрів, особисто Прем’єр-міністра, керівників органів виконавчої влади і представників експертної спільноти».

За словами Юрія Якименка  «це новий етап у діяльності Кабінету Міністрів, і України, коли Уряд, керівництво держави працює з експертним товариством, що дозволяє отримувати реалістичне і всебічне бачення того, що відбувається, і того, що потрібно робити». Він висловив готовність від імені експертного середовища і «надалі надавати свою підтримку Уряду, тим більше у такий складний момент, з таких амбітних планів як створення європейської країни».

У своєму слові виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко наголосив, що План дій «Відновлення України» – «це симбіоз невідкладних дій, щоб країна нормально функціонувала, і те, що потрібно стратегічно зробити, щоб країна могла дозволити собі ввійти у стабільний стан і забезпечувати нормальні темпи економічного зростання». Серед важливих напрямків Плану дій, що стануть опорою для розвитку України, він назвав розбудову середнього класу.

Група експертів, які брали участь у розробці Плану дій «Відновлення України»: заступник генерального директора з аналітичної роботи Центру Разумкова Юрій Якименко, професор доктор юридичних наук Києво-Могилянської академії Володимир Василенко, виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко, Надзвичайний та Повноважний Посол України Олександр Чалий, директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ Валерій Геєць, доктор економічних наук Інституту економіки та прогнозування НАНУ Тамара Осташко, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник, експерт Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський.

 

версія для друку