українська російська англійська
Черкаська область отримала близько 4,6 млн. грн. для погашення заборгованості перевізникам
04.09.2014 | 10:21
ЧЕРКАСЬКА ОДА

На запити, спрямовані обласною владою Міністерству фінансів, області виділено близько 4,6 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення кредиторської заборгованості за послуги зв’язку та пільговий проїзд окремих категорій громадян. Підготовка запитів здійснювалась також за участю департаменту фінансів й управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Зазначену суму пропорційно розділили між районами та містами області, – по 54,7% кожному. 

– Ми хочемо, аби жителі міст, сіл та селищ могли користуватись якісними і своєчасними послугами транспортних перевізників. Зрозуміло, що це можливо лише тоді, коли їх проблеми вирішуватимуть, – коментує ситуацію перший заступник голови ОДА Наталія Старікова. – До того ж, мене більш за все турбує налагодження системи перевезень у сільській місцевості, адже часто жителям села, особливо пенсіонерам, дістатися до лікарні чи ринку проблематично, тому в області докладають усіх зусиль, аби виправити ситуацію, яка склалася.  

Зауважимо, що в області значну увагу приділяють вирішенню питань транспортної галузі, й результати не змушують на себе чекати.

 

версія для друку