українська російська англійська
Черкаські платники єдиного податку поповнили міський бюджет на 56,1 млн. гривень
04.09.2014 | 09:22
Черкаська ОДА

Суб’єкти господарювання м. Черкаси, які обрали спрощену систему оподаткування, за січень-серпень нинішнього року перерахували до місцевого бюджету понад 56,1 млн. грн. єдиного податку.

Порівняно з відповідним періодом минулого року, сплата податку зросла на 17,8 %, до бюджету додатково надійшло понад 8,5 млн. грн., – повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

У цьогорічних надходженнях з єдиного податку левову частку, а це майже 40,5 млн. грн., сплачено підприємцями - фізичними особами, яких на обліку в інспекції перебуває майже 11 тис. осіб. Від діяльності 1400 спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло понад 15,6 млн. грн.

Як зазначив Максим Криштопа, позитивних результатів у адмініструванні єдиного податку вдалось досягнути за рахунок сумлінності платників податків, співпраці з місцевими органами виконавчої влади, створення сприятливих умов для ведення бізнесу в нашому місті.

У цілому, за 8 місяців 2014 року, черкаський міський бюджет отримав майже 475,8 млн. грн. податків, 70% з яких складають надходження з податку на доходи фізичних осіб.

ДПІ у м. Черкасах нагадує платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, що свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість нього зареєстрований платник може безкоштовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до реєстру.

Для переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2014 року платники мають подати до територіального органу Міндоходів заяву встановленого зразка не пізніше 15 вересня цього року.

 

 

версія для друку