українська російська англійська
У Мінагрополітики розглянуто напрямки українсько-німецького співробітництва
04.09.2014 | 17:03
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Під головування заступника Міністра аграрної політики та продовольства України - керівника апарату Олександра Сеня відбулося 12-те засідання Українсько-німецького Аграрного комітету.

З німецької сторони в засіданні комітету взяли участь Парламентський Держсекретар у Федеральному міністерстві продовольства і сільського господарства Німеччини Петер Блезер, особистий асистент Парламентського Держсекретаря Мартін Мюллер, директор Департаменту політики ЄС, міжнародного співробітництва, рибальства Федерального міністерства Дітріх Гут, керівник відділу Міжнародні проекти, твінінг Федерального міністерства Антьє Фрезе та працівники посольства Німеччини в Україні.

«Сільське господарство України, незважаючи на складні політичні виклики останнього періоду, продовжує нарощувати свій потенціал і зміцнювати позиції на світовому ринку продовольства», - повідомив присутнім Олександр Сень.

У ході зустрічі сторони обговорили розвиток аграрного сектору України і Німеччини, стан та перспективи співробітництва в рамках спільних українсько-німецьких проектів та проектів ЄС і подальшу співпрацю у аграрному секторі.

Зокрема, мова йшла про перспективи продовження проекту «Німецький аграрний центр» та обговорено програми підвищення кваліфікації, нові пропозиції щодо двосторонніх проектів з виробництва молока, вищої освіти та ініціатив з імпорту.

Також сторони розглянули низку питань стосовно розвитку перспективних напрямів співробітництва в сферах тваринництва та ветеринарної медицини, насінництва, виноробства тощо.

 

версія для друку