українська російська англійська
Мистецький тур "Кордони наші вкаже пісня" планує вирушити у другу фазу
04.09.2014 | 18:14
Прес-служба Міністерства культури України

Мистецько-просвітницький духовно-патріотичний тур «Кордони наші вкаже пісня» за підтримки Міністерства культури України та Міністерства оборони України, завершив свою першу «десятиденку», а вже незабаром планує вирушити у другу фазу.

Усього мистецькі заходи, що розпочалися 24 серпня, пройшли у 6-ти областях, 32-х військових частинах, на понад 20-ти пунктах: полігонах, плацах, у наметових містечках, навчальних центрах, клубах, аудиторіях, будинках офіцерів та шпиталях.  

«Ми підтримуємо не одну подібну ініціативу наших артистів, нині це надзвичайно важливо. Наша пісня є скрізь, отже наші кордони дуже широкі. Вони і на Кубані, і в Криму, і це дуже символічно, - наголошує Міністр культури України Євген Нищук. - Та головною особливістю цієї ініціативи є не просто концерти - у цій програмі є письменники, психологи, артисти, які можуть просто вести розмову. Це вкрай необхідно хлопцям, поруч з якими щоденно розриваються гармати і які втрачають своїх побратимів. І ті відгуки, які ми маємо, підтверджують – такі зустрічі повертають віру, дають надію, що можна вижити, можна зберегти цілісність своєї держави і можна виграти у цій дуже несправедливій  цинічній війні з боку Росії».

Колектив артистів у складі дуету, заслужених артистів України Інеси Братущик та Ореста Хоми, кобзаря Василя Лютого, поета-забіяки Артема Полежаки, музикантів Марії Кудрявцевої та Платона Левіта, співачки Оксани Мухи, «людини-театру» Володимира Смотрителя, письменника, представника Фонду Івана Багряного в Україні Олександра Шугая та солістів Музичного центру ЗСУ з м. Чернігова Івана Супруна та Ірини Пекельної, а також Академічного камерного оркестру при Волинській філармонії відвідали військові частини та госпіталі Миргорода, Полтави, Дніпропетровська, Новомосковська, Запоріжжя та інших гарнізонів.

версія для друку