українська російська англійська
Голова Держлікслужби взяв участь у конференції Аптечної професійної асоціації
04.09.2014 | 18:24
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів

У рамках проведення конференції Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України» Михайло Пасічник зустрівся з провідними представниками фармгалузі.

Нині АПАУ - це одна з найбільших аптечних асоціацій України, що об’єднує аптечні компанії, дистриб’юторів, профільні регіональні асоціації, громадські організації та фармацевтичні підприємства з усіх регіонів України.

Михайло Пасічник подякував за повсякденну плідну роботу, яку представники фармацевтичного бізнесу проводять на місцях, забезпечуючи українців необхідними та якісними ліками, відзначив їхній внесок у справу благодійності. Адже в нинішній складний для країни час вони надають свою посильну допомогу. Чимало аптечних мереж, дистриб’юторів та виробників безкоштовно постачають фармпрепарати в лікарні та військові госпіталі, надають іншу гуманітарну допомогу. У цьому Михайло Пасічник особисто пересвідчився під час робочих поїздок на Житомирщину та Вінниччину.

Михайло Пасічник поінформував представників аптечних мереж щодо останніх законодавчих ініціатив, з якими виступила Держлікслужба України. Вони мають сприяти створенню максимально прозорих і комфортних умов роботи для всіх гравців ринку, а, отже, своєчасному забезпеченню пацієнтів якісними ліками.

Також присутні обговорили проблемні питання роботи аптечних закладів, зокрема, щодо внесення змін до ліцензійних умов.

версія для друку