українська російська англійська
МОЗ залучає всі можливості для надання медичної допомоги постраждалим від бойових дій
04.09.2014 | 18:33
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я

Про це повідомила в.о. директора Департаменту медичної допомоги МОЗ України Альона Терещенко під час виступу на засіданні Вченої медичної ради у Міністерстві охорони здоров’я. Вона доповіла про діяльність постійно діючого Міжвідомчого штабу з медичного забезпечення постраждалих та учасників антитерористичної операції.

У зону АТО передано 16 санітарних автомобілів класів Б та С. У всіх закладах охорони здоров’я Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, а також Києва, Вінниці та Одеси зарезервовано 30% від загальної кількості ліжок для поранених учасників бойових дій. У закладах служби крові організовано створення запасу 50 тисяч свіжозамороженої плазми 5 тисяч еритроцитарної маси.

У 5 пунктах пропуску внутрішньо переміщених осіб забезпечене цілодобове чергування швидкої медичної допомоги. Завдяки запиту МОЗ України до об’єктів господарювання та міжнародних агенцій до цивільних закладів охорони здоров’я зони АТО передано гуманітарної допомоги на суму понад 25 мільйонів гривень. Зараз ведуться переговори на поставлення двох великих партій гуманітарної допомоги на суму 2,5 мільйонів гривень, а також очікується вантаж від ВООЗ на 2,4 мільйонів гривень.

 

версія для друку