українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Сенатором США, членом комітету з питань збройних сил Джоном Маккейном
04.09.2014 | 20:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 4 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Cенатором США, членом комітету з питань збройних сил Джоном Маккейном.

Глава Уряду висловив високу оцінку активній позиції американського Сенату щодо підтримки України в боротьбі з російською агресією.

Арсеній Яценюк і Джон Маккейн обговорили поточну безпекову ситуацію у Донецькій і Луганській областях. Прем’єр-міністр України висловив переконання у тому, що оголошений Володимиром Путіним так званий «план» для врегулювання ситуації в Україні є спробою приспати пильність міжнародного співтовариства та приховати факт агресії російських регулярних військ на Сході.

Глава Уряду підтвердив потребу України у військово-технічній допомозі міжнародного співтовариства для захисту від агресора. Українська сторона розраховує на солідарність партнерів і союзників, наголосив Арсеній Яценюк, відзначивши ключову роль США та Європейського Союзу.

 

версія для друку