українська російська англійська
Інна Совсун виступить на форумі у Харкові з доповіддю "Будуємо економіку знань"
05.09.2014 | 10:35
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ

5 вересня 2014 року Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун візьме участь у VI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбудеться у м. Харкові.

Під час форуму Інна Совсун виступить з доповіддю «Будуємо економіку знань» – однією з основних тем дискусій пленарного засідання «Будуємо країну майбутнього: час дій» VI Міжнародного економічного форуму.

На пленарних засіданнях та панельних дискусіях VI Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» також будуть обговорюватися питання стратегії реформування економіки України; розвитку міжнародної інтеграції і співпраці; шляху інноваційно-інвестиційного розвитку України та окремих регіонів; розробки та реалізації проектів державно-приватного партнерства; створення підсистем «електронного уряду» на регіональному та муніципальному рівнях та інші.

Довідково

VI Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» проходить за підтримки Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, міжнародної консалтингової компанії «PricewaterhouseCoopers», міжнародної інвестиційної компанії «SigmaBleyzer».  Серед учасників форуму – представники транснаціональних корпорацій та інвестиційних фондів, керівники міністерств та органів місцевого самоврядування, представники дипломатичних місій і програм технічної допомоги Україні, топ-менеджери провідних IT-компаній.

З програмою VI Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» можна ознайомитися на сайті:  www.Led.org.ua .

 

версія для друку