українська російська англійська
Володимир Гройсман зустрівся з Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фаном
05.09.2014 | 14:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА

Хід завершення інвестиційного проекту розвитку міської інфраструктури, профінансованого Cвітовим банком і спрямованого на покращення рівня якості та енергоефективності систем водопостачання та водовідведення у 14 містах України, обговорили під час зустрічі Віце-прем`єр-міністр УкраїниМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман та Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан.

Сторони також обговорили перспективи прийняття Верховною Радою України проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій», розробленого Мінрегіоном і зареєстрованого у Парламенті. Проект передбачає удосконалення розрахунків підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиту електричну енергію, а також визначає механізм для забезпечення погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій.

Сторони наголосили, що від прийняття цього закону залежать перспективи реалізації ще двох спільних зі Світовим банком інвестиційних проектів – «Розвиток міської інфраструктури-2» та Проекту підвищення енергоефективності у сфері центрального теплопостачання України, старт яких заплановано на 2014 рік.

Під час розмови учасники запланували спільну зустріч Володимира Гройсмана з Віце-президентом Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії Лорою Так для обговорення питань подальшої співпраці України та Світового банку.

Візит в Україну Віце-президента Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії заплановано на другу половину вересня.

 

версія для друку