українська російська англійська
Аграрні виробники є одними з найдисциплінованіших позичальників банків, - Ігор Швайка
05.09.2014 | 18:32
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Аграрні виробники є одними з найбільш дисциплінованих позичальників банків. Про це очільник Мінагрополітики повідомив під час участі у Шостому економічному форумі в Харкові, відповідаючи на запитання стосовно кредитної підтримки українських аграріїв.

Також Ігор Швайка наголосив на необхідності створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу, зокрема кооперацій та малих господарств. «Адже на цей час жодної реєстрації приватний виробник не має, тоді як всім відомо, що приватний виробник надає 80% продукції», - додав Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка.

Міністр окремо зазначив про важливість безпосередньої участі аграріїв у розвитку енергетичної незалежності країни та вирощуванні енергетичних рослин.

«На сьогодні наша країна має 1-3 млн. га землі, на якій є змога вирощувати такі рослини як енергетична верба, міскантус та інші. Завдяки такій практиці та подальшому переходу до енергозаміщення ми зможемо забезпечити суттєвий обсяг того газу, який імпортували з Росії»,- сказав Ігор Швайка, відкриваючи одне з панельних засідань Форуму.

 

версія для друку