українська російська англійська
НКЦПФР продовжує рекомендувати фахівцям з фондового ринку навчальну літературу
08.09.2014 | 10:05
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) ухвалила два рішення рекомендувати навчальні посібники для використання освітніми закладами при підготовці фахівців з питань фондового ринку. Відповідні резолюції були ухвалені на плановому засіданні Комісії 2 вересня 2014 року.

«Регулятор розглянув два навчальних посібники, рекомендованих Навчально-методичною радою з питань фондового ринку та корпоративного управління Українського інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана і надав їм гриф «Рекомендовано НКЦПФР». Це дві книжки, автором яких є Гонтар Л. В. – «Облік за міжнародними стандартами фінансової звітності» і «Фондовий ринок та сучасний аудит фінансової звітності професійних учасників фондового ринку», – поділився інформацією Максим Лібанов, директор Департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Нагадаємо, що Комісія координує роботу з підготовки фахівців з питань фондового ринку, встановлює кваліфікаційні вимоги щодо осіб, які здійснюють професійну діяльність з цінними паперами та проводить їх сертифікацію, тому спеціалісти регулятора розглядають навчальні посібники, які розкривають тематику відповідних спеціалізацій підготовки фахівців ринку цінних паперів та які подаються до Комісії на схвалення.

 

версія для друку