українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію Amnesty International на чолі з Генеральним секретарем Салілом Шетті
08.09.2014 | 13:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У понеділок, 8 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв делегацію міжнародної правозахисної організації Amnesty International на чолі з Генеральним секретарем Салілом Шетті, який перебуває в Україні з візитом.

Глава Уряду привітав зроблену напередодні заяву Amnesty International, у якій ситуація на Сході України була охарактеризована як міжнародний конфлікт, стороною якого є Російська Федерація. «Ми повністю поділяємо таку оцінку», – наголосив Прем’єр-міністр України, висловивши впевненість у тому, що політичне керівництво Росії має понести відповідальність за розв’язання війни.

Арсеній Яценюк і Саліл Шетті приділили ключову увагу питанням відповідальності за порушення прав людини, що відбуваються у захоплених російськими терористами районах, у тому числі вбивства, тортури, викрадення людей і взяття заручників. Глава Уряду України підтвердив принципову позицію щодо рівності перед законом усіх винних у скоєнні злочинів.

Зважаючи на заплановану поїздку Генерального секретаря Amnesty International до Москви, Арсеній Яценюк звернувся до Саліла Шетті щодо сприяння у звільненні незаконно викрадених з території України Олега Сенцова і Надії Савченко, які продовжують утримуватися російською владою.

 

 

версія для друку