українська російська англійська
Арсеній Яценюк зустрівся з делегацією Американського єврейського комітету
08.09.2014 | 14:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У понеділок, 8 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією Американського єврейського комітету на чолі з його виконавчим директором Девідом Харрісом.  

Сторони обговорили ситуацію, яка склалася в Україні і в світі у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації, а також роль міжнародних і національних неурядових організацій у мобілізації світової громадськості проти військової інтервенції з боку Кремля.

Прем’єр-міністр України і члени делегації АЄК дійшли цілковитої згоди як в оцінці ситуації, так і в необхідності активізації зусиль міжнародного співтовариства у боротьбі проти військової загрози.

Девід Харріс підкреслив, що Україна конче потребує «Другого фронту» - глобального фронту солідарності прогресивного людства  з українським народом, який відстоює свою свободу і незалежність. Він також високо оцінив зусилля Уряду України, спрямовані на боротьбу з усіма видами ксенофобії, расизмом і антисемітизмом.

Арсеній Яценюк наголосив, що попри численні провокації, спроби посіяти ворожнечу на етнічному ґрунті й дискредитувати  Україну в очах світової громадської думки зазнали цілковитого провалу. Глава Уряду України також зазначив, що будь-які інспіровані із зовні намагання дестабілізувати міжнаціональний мир в Україні ніколи не сприйматимуться українцями і отримуватимуть миттєву відсіч.

 

версія для друку