українська російська англійська
Мінагрополітики розпочало підготовку до виставкових заходів, які відбудуться у наступному році
09.09.2014 | 17:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулось засідання Ради з питань виставкової діяльності. Підбиваючи підсумки ХХVІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2014» та для підготовки на належному рівні у наступному році виставкових заходів, було розглянуто пропозицій щодо термінів та місця проведення наступної виставки «Агро-2015».

Крім того, обговорено питання щодо основних критеріїв, які беруться до уваги членами Ради при визначенні розпорядника виставки та при розгляді попередніх заявок компаній щодо їхнього залучення до участі в організації проведення виставки «Агро-2015».

Довідково: Виставка «Агро-2014» проходила 4-7 червня 2014 року у національному комплексі «Експоцентр України».

У заході брали участь близько тисячі учасників. Серед них – члени Уряду, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери і фахівці компаній з 16 країн світу.

У рамках «Агро-2014» відбулися виставки сільгосптоварів, ветеринарії, товарів для тваринництва, конярства, рибного господарства, біоенергетики, органічних продуктів, сільгосптехніки, рослинництва, агрохімії, виноробства та грибної індустрії.

 

версія для друку