українська російська англійська
В Україні запрацює геоінформаційна система місцевого розвитку
10.09.2014 | 14:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ

Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку, що входить до сфери управління Держінвестпроекту, працює над проектом створення «Геоінформаційної системи моніторингу регіональних ресурсів та інформаційно-аналітичного супроводу управлінських рішень» (ГІСМР). Координує розробку ГІСМР директор регіонального центру Харківщини Олександр Дудка, – повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

«Оскільки Україна йде шляхом децентралізації влади, що передбачає розширення повноважень органів місцевого самоврядування, усім керівникам регіонів доведеться нести ще більшу відповідальність і приймати самостійні рішення щодо розвитку своїх територій. З цією метою ми й прийняли рішення ініціювати створення на Харківщині ГІСМР, яка міститиме всю актуальну інформацію про область, надаватиме керівникам аналітику, необхідну для прийняття управлінських рішень», – зазначив керівник Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

За його словами, геоінформаційна система, зокрема, міститиме картографічну інформацію; дані про наявні на території Харківщини суб’єкти господарювання, результати їх діяльності; дані про земельні та інші природні ресурси регіону. До неї буде включено інформацію про інженерно-технічну та виробничу інфраструктуру, а також демографічні дані про трудові ресурси і ті категорії громадян, які перебувають на соціальному забезпеченні держави», – повідомив Олександр Дудка.

«У ГІСМР інформація буде візуалізована – тож, користувачі зможуть наочно ознайомитися з усіма аналітичними показниками, зокрема з просторовим розташуванням промислових об’єктів та пов’язаною з ними фактографічною інформацією. А підприємці матимуть змогу адекватно оцінити рівень конкуренції і очікуваних доходів у різних сферах бізнесу та обирати для розміщення своїх виробництв найвигідніші місця. У підсумку очікується, що покращиться взаємодія бізнесу та суспільства, поліпшиться діловий клімат у регіоні», – резюмував він.

 

 

 

версія для друку