українська російська англійська
Головне, що рухає нами сьогодні - те, що на місці падіння Boeing 777-200 знаходяться тіла невинно загиблих людей, - В. Гройсман
11.09.2014 | 14:27
Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing 777-200 "Малазійських авіаліній"

Можливість якомога скорішого початку другої фази розслідування на місці падіння літака Boeing 777-200 обговорили на спільній зустрічі представники Нідерландів, Австралії, Малайзії, України та ОБСЄ. На зустрічі були присутні, зокрема, посли Нідерландів, Австралії, Малайзії та Голова Спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні.

Усі сторони продемонстрували готовність продовжити ефективну співпрацю аби якомога швидше, скориставшись нагодою у зв’язку з дією режиму припинення вогню, розпочати другий етап розслідування  і завершити його до настання зими.

Нідерландська сторона поінформувала, що експерти мають 283 унікальних профілів ДНК загиблих пасажирів, наразі на сьогодні ідентифіковано 193 особи.

«На нас усіх тисне усвідомлення того, що там, на місці падіння літака, знаходяться тіла невинно загиблих людей. Це головне, що нами рухає сьогодні», - наголосив під час зустрічі Віце-прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Держкомісії з розслідування причин падіння літака Boeing 777-200 «Малайзійських авіаліній», який, як і під час першої фази розслідування, координує роботу групи міжнародних експертів в Україні.

Він подякував послові Нідерландів за оприлюднений вчора Радою розслідувань з питань безпеки Нідерландів попередній звіт і ще раз підкреслив, що Україна вважає його об’єктивним.

 

версія для друку