українська російська англійська
Мінагрополітики: Українських експортерів ознайомили з умовами та правилами імпорту до ЄС
11.09.2014 | 15:13
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно із Українським клубом аграрного бізнесу проведено семінар на тему "Регулювання ЄС щодо імпорту овочів, фруктів та ягід: що повинні знати українські експортери для виконання переваг від ЗВТ".

Захід було організовано задля поширення інформації та досвіду ЄС і країн Центрально-Східної Європи щодо умов та правил імпорту до ЄС харчових продуктів та продуктів нетваринного походження (зокрема, овочів, фруктів та ягід). У семінарі взяли участь фахівці Мінагрополітики, Держветфітослужби, представники місцевих органів влади, бізнесмени-аграріїї.

Учасники заходу розглядали питання зовнішньої торгівлі з ЄС, практику укладання контрактів з європейськими партнерами, вимоги до якості та безпеки овочів, фруктів і ягід, імпортованих в держави-члени ЄС, тарифне та нетарифне регулювання товарів, вимоги до калібрування, пакування, маркування продукції. Аграрії були ознайомлені із порядком та кроками, які необхідно зробити для отримання доступу до ринків ЄС, переліком дозвільних документів, митними процедурами тощо.

 

версія для друку