українська російська англійська
Анатолій Макаренко: Ми повинні забезпечити сприятливі умови для реалізації унікального транзитного потенціалу України
11.09.2014 | 17:04
Прес-служба Державної фіскальної служби

Заступник Голови Державної фіскальної служби Анатолій Макаренко відвідав ХV Міжнародну конференцію «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку», що пройшла 10 вересня 2014 року в м. Одеса.

Конференція проведена Міжнародним союзом автомобільного транспорту (МСАТ) та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) для представників міжнародного автотранспортного товариства Європи та Азії.

Серед учасників конференції: міжнародні організації «За демократію і економічний розвиток ГУАМ» та «Чорноморське Економічне Співробітництво», а також делегація МСАТ на чолі з президентом Янушем Лацним і генеральним секретарем Умберто де Претто, делегації з Білорусії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії та Естонії.

Обговорюючи стратегічні питання, представники автотранспортної спільноти, зауважили, що митні органи відіграють ключову роль у розвитку сучасних механізмів контролю у сфері міжнародної торгівлі. Викликом сьогодення є запровадження ефективних митних процедур та механізмів контролю на кордоні.

«Наразі триває активна нормотворча робота щодо мінімізації процедур, які здійснюють контролюючі служби на кордоні, шляхом скорочення переліку підконтрольних товарів та делегування функцій радіологічного контролю прикордонникам або митникам,» - зазначив Анатолій Макаренко.

Він також зауважив, що Державна фіскальна служба докладає значних зусиль для того, щоб українська митниця перетворилася з контрольної служби на сервісну.

 

версія для друку