українська російська англійська
Сумщина продовжує співпрацю зі швейцарським Воленом
12.09.2014 | 09:24
Сумська ОДА

«За дев’ять років Сумщина та Волен налагодили плідне співробітництво у соціально-гуманітарній сфері. Завдяки допомозі швейцарської організації «Help Point Sumy» вдалося зміцнити матеріально-технічну базу пожежних бригад, лікарень, шкіл, будинків-інтернатів, реабілітаційних центрів та інших закладів соціальної сфери», – зазначив заступник голови Сумської облдержадміністрації Андрій Крамченков.

Андрій Крамченков та Президент благодійного об’єднання «Help Point Sumy» Маріанною Піффаретті у ході зустрічі обговорили перспективи підписання угоди про співпрацю у 2015-2016 роках у питанні надання гуманітарної допомоги зі Швейцарії.

Від імені облдержадміністрації та мешканців Сумщини він подякував Маріанне Піффаретті за надану допомогу, яка протягом всього часу співпраці у грошовому вимірі склала близько 3 мільйонів євро.

«Гуманітарна підтримка Швейцарії є дуже важливою для мешканців Сумщини, особливо за нинішніх суспільно-політичних обставин: дефіциту держбюджету, падіння промислового виробництва», – додав посадовець.

версія для друку