українська російська англійська
Володимир Гройсман зустрівся зі Штефаном Фюле
12.09.2014 | 13:51
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра

Підписантами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є Україна і Європейський Союз, і тільки вони можуть приймати рішення стосовно майбутнього цієї угоди.

Таку думку висловив Єврокомісар з питань розширення ЄС та політики сусідства Штефан Фюле під час обговорення з Віце-прем`єр-міністром Володимиром Гройсманом питання тристоронніх переговорів щодо впливу імплементації Угоди про асоціацію на економічні та торговельні відносини між Україною та Росією, які відбудуться сьогодні у Брюсселі.

«Ніяких домовленостей з Росією щодо питань, де Україна буде хоч на трішечки відчувати себе некомфортно, не буде», –зазначив єврокомісар.

На думку учасників зустрічі, питання єдності України має буди найважливішим в контексті останніх подій.

«Мир треба боронити, але є серйозні процеси, пов’язані з територіальною цілісністю, суверенністю України. Багато що змінилось протягом останнього часу, в том числі і ситуація на Сході. Там стоять російські війська. І це вже неприхована агресія», – зазначив Володимир Гройсман.

Учасники зустрічі обговорили хід реформ в Україні, зокрема, розроблений Урядом комплекс законодавчих ініціатив щодо децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Також Володимир Гройсман та Штефан Фюле обговорили питання підготовки України до конференції донорів, яка відбудеться в Києві наприкінці поточного року, після парламентських виборів.

 

версія для друку