українська російська англійська
Мінагрополітики: Домовлено про створення спільної робочої групи для подальшого функціонування Німецького аграрного центру в Україні
12.09.2014 | 16:53
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь у Дні поля Німецького аграрного центру 2014 року в селі Поташ, Маньківського району, Черкаської області.

Зокрема, директор Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики Тарас Кузьмич привітав учасників з нагоди проведення даного заходу.

При цьому він зазначив, що українська сторона високо цінує співпрацю з Німецьким аграрним центром в Україні, який протягом останніх 5-ти років активно поширює сучасний європейський досвід в галузі механізації і технологій ефективного господарювання у сільськогосподарських підприємствах.

Крім того, зважаючи на те, що термін діяльності проекту закінчується у 2015 році, українською та німецькою сторонами під час заходу було домовлено створити спільну робочу групу з числа представників аграрних міністерств, наукових та бізнесових кіл обох країн з метою вироблення оптимальної моделі подальшого функціонування центру.

 

версія для друку