українська російська англійська
З газовою кризою Уряд боротиметься чіткими кроками законодавчого врегулювання у співпраці з USAID
12.09.2014 | 17:12
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

З газовою кризою Уряд боротиметься чіткими кроками законодавчого врегулювання у співпраці з USAID. На цьому наголосив Голова Агентства Сергій Савчук у ході зустрічі з представниками проекту USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

За словами Голови Держенергоефективності України, для скорочення використання газу та переходу на альтернативне паливо перш за все необхідне законодавче підґрунтя.

«Агентство сьогодні докладає максимум зусиль для вирішення цього питання. У нас достатньо ініціатив, ми постійно підтримуємо діалог з представниками експертного та донорського середовища. І в цьому напрямі проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» став для Уряду надійним партнером та помічником», - зауважив Голова Агентства.

В свою чергу заступник керівника Проекту А.Міцкан наголосив, що Агентство має взяти на себе роль криголама, який триматиме прапор енергоефективності та відновлюваної енергетики і  з ним рухатиметься вперед, щоб не лише залучити державні кошти, а й заохотити до капіталовкладень приватних інвесторів. «Для нас зміна законодавства та приведення його до європейських вимог є пріоритетом. І сьогодні ми багато працюємо з Урядом в цьому напрямку», - зауважив А. Міцкан.

Керівник проекту Білл Такер також наголосив на необхідності зміни законодавства і запевнив, що USAID готовий надавати Агентству та Уряду України необхідну консультаційну та інформаційну допомогу. Найближчим часом будуть сформульовані чіткі пропозиції щодо цього.

Загалом сторони визнали необхідність невідкладної активізації співпраці між проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Держенергоефективності України.

 

Довідково

Меморандум про взаєморозуміння між проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Держенергоефективності України було підписано 13 березня 2014 року.

 

версія для друку