українська російська англійська
Володимир Хоменко взяв участь у II Форумі керівників органів податкових розслідувань у Гаазі
12.09.2014 | 19:48
Прес-служба Державної фіскальної служби

Перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко на чолі делегації ДФС взяв участь у II Форумі керівників органів податкових розслідувань. Зазначений захід, організований ОЕСР та Європолом, проходить у Гаазі (Нідерланди) 11-12 вересня.

Під час свого виступу Володимир Хоменко наголосив, якою важливою є участь у Форумі представників України, з огляду на те, що наша держава твердо стала на шлях європейської інтеграції:

«Маючи на меті входження до європейського співтовариства, ми заявляємо про нашу чітку позицію щодо питання захисту фінансових інтересів», - заявив Володимир Хоменко і додав, що Україна вже запроваджує дієві механізми, які зведуть до мінімуму зловживання у бюджетно-фінансовій сфері.

У рамках участі у Форумі представники української делегації провели робочі зустрічі з керівниками та високопосадовцями органів податкових (фінансових) розслідувань різних держав, зокрема Голландії, Великобританії, Литви та Грузії. Також Володимир Хоменко зустрівся із заступником Директора Європолу Вілом ван Гемертом.

Під час зустрічей обговорювалися пріоритетні питання та сучасні тенденції боротьби з фінансовою злочинністю і методи покращення взаємодії слідчо-оперативних підрозділів ДФС України з органами фінансових розслідувань інших держав.

Також визначили актуальні напрямки подальшої співпраці, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби з міжнародною  фінансовою злочинністю і покращенню обміну інформацією в процесі попередження, виявлення та розслідування фінансових злочинів.

 

версія для друку