українська російська англійська
Мінінфраструктури: "Бориспіль" обслужив рейс із гуманітарною допомогою від урядів Словаччини та Грузії
12.09.2014 | 19:56
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» забезпечує оперативне та якісне обслуговування всіх типів повітряних суден, які прибувають до України з гуманітарною татехнічною допомогою для учасників АТО. 11 вересня аеропорт прийняв спеціальний рейс з Братислави, а 12 вересняз Тбілісі.

Уряд Республіки Словаччина відправив понад 2,5 тонни вантажу для надання допомоги підрозділам Державної прикордонної служби України та Міністерства оборони, що знаходяться у зоні бойових дій на Сході України. Зокрема, передано спальні мішки, взуття, дезінфікуючі засоби, медичні шини, носилки таінше.

В аеропорту «Бориспіль» гуманітарній рейс зустріли Аташе з питань оборони Іван Белла, Аташе з питань поліції Йозеф Янковіч, начальник управління охорони здоров Департаменту матеріально-технічного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби України Валентин Волоха та представники Міністерства оборони України.

На борту літака, який прибув із Грузії, знаходилося близько 12 тонн вантажу на суму 580 000доларів, серед яких — більше ста найменувань медикаментів та засобів медичного призначення, а також предмети першої медичної допомоги. Гуманітарну допомогу буде розподілено серед цивільних установ охорони здоров’я, в першу чергу тих, що перебувають на сході країни.

версія для друку