українська російська англійська
Вінницький Військово-медичний центр Центрального регіону ВПС отримав нове хірургічне обладнання
15.09.2014 | 10:54
Вінницька ОДА

12 вересня Перший заступник Голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко разом із меценатами вручив нове хірургічне обладнання для Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України.

«Переконаний в тому, що нове хірургічне обладнання надасть змогу швидко та якісно прооперувати пацієнта та врятує тисячі життів. В цей складний для країни час дуже важливо мати якісне медичне обладнання. Адже рятуючи наших бійців, що жертвують здоров’ям заради неподільності та територіальної цілісності України, ми рятуємо наше сьогодення та наше майбутнє», - наголосив Андрій Гижко.

За словами начальника Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України Сергія Петрука, операційний стіл коштує близько 50 тис. дол. Хірургічне обладнання такого рівня надасть більше можливостей для швидкого та якісного оперування постраждалих бійців із зони антитерористичної операції. Завдяки цьому можливе уникнення післяопераційної інвалідності, каліцтва (в ході проведення різних видів ампутацій) та інших ускладнень.

На сьогодні в госпіталі знаходиться 176 учасників АТО, з яких 78 мають вогнепальні поранення. Тому одразу після встановлення дане обладнання почне використовуватись.

 

версія для друку