українська російська англійська
Представники Держфінмоніторингу України беруть участь у 45-му Пленарному засіданні MONEYVAL
15.09.2014 | 12:05
Прес-служба Державної служби фінансового моніторингу

В період з 15 по 16 вересня п.р. в м. Страсбург, Французька Республіка, представники Державної служби фінансового моніторингу України беруть участь у 45-му Пленарному засіданні Спеціального Комітету експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (MONEYVAL).

В рамках 45-го Пленарного засідання MONEYVAL представники Держфінмоніторингу України беруть участь у розгляді наступних питань: Регламент роботи Комітету MONEYVAL, календар 5-го раунду взаємних оцінок MONYVAL на 2015 рік, Звіт про діяльність MONEYVAL в 2013 році, заходи, вжиті країнами-членами з моменту оприлюднення Публічної заяви MONEYVAL щодо Боснії та Герцеговини, правила та процедури перевірки програми добровільного оподаткування (VTC), програми добровільного оподаткування Угорщини та Мальти, заходи після прийняття звіту за результатами 4-го Раунду оцінки Грузії, Словаччини та Сан Маріно, обговорення модернізації Європейської судової практики щодо санкцій згідно із Резолюціями Ради Безпеки ООН (UNSCRs) 1267 та 1373 та інші питання.

Довідково

Україна є членом MONEYVAL з 1997 року. Мета Комітету полягає у формуванні в державах ефективних систем по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму. Комітет проводить взаємні оцінки держав щодо всіх відповідних міжнародних стандартів в правовій, фінансовій та правоохоронній сферах. Звіти MONEYVAL містять докладні рекомендації з питань збільшення ефективності національних режимів по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, а також можливості держав здійснювати міжнародне співробітництво в цих сферах.

 

версія для друку