українська російська англійська
Головним завданням на сьогодні є демонстрація свого потенціалу на світовому ринку, – Ігор Швайка
15.09.2014 | 12:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Одним із завдань, що стоїть перед Міністерством аграрної політики та продовольства, наразі є спрямування фахівців на переговори в інші країни світу для налагодження співпраці та знаходження ринків, де споживають нашу картоплю, враховуючи можливості логістики та зберігання. Про це Міністр аграрної політики та продовольства України заявив у коментарі одному з телеканалів під час відкриття Національного дня картоплі в Києві.

Ігор Швайка зазначив, що історія картоплярства сягає понад 7 тисяч років і наразі налічує в Україні понад 200 сортів, що, безумовно, є дуже важливим аспектом для вітчизняного аграрного сектору. Міністр зазначив, що задля розвитку експортного потенціалу картоплярної галузі передусім потрібно розвивати інфраструктуру.

"Головним завданням на сьогодні для нас є демонстрація свого потенціалу на світовому ринку, забезпечення потреб внутрішнього ринку з урахуванням вимог зовнішнього. Нам сьогодні закидають імпортування єгипетської картоплі при великих обсягах виробництва нашої, вітчизняної продукції, це невеликий обсяг імпорту, але він наразі необхідний, через те, що з'являється на наших полицях в той час, коли стару картоплю вже з'їли, а новий врожай ще не зібрали. Тому актуальним сьогодні є питання розвитку інфраструктури, зокрема, побудова овочесховищ, в яких ми б могли зберігати нашу картоплю ще й у квітні-травні", - сказав Ігор Швайка.

 

 

версія для друку