українська російська англійська
Павло Клімкін: Високо ціную підтримку наших партнерів в арабському світі у ці важкі і небезпечні для нас часи
15.09.2014 | 13:11
Прес-служба Міністерства закордонних справ

«Високо ціную підтримку абсолютної більшості наших партнерів в арабському світі у ці важкі і небезпечні для нас часи», - про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з 11-ма послами арабських держав, акредитованими в Києві (Алжир, Єгипет, Ірак, Кувейт, Ліван, Лівія, Марокко, ОАЕ, Палестина, Саудівська Аравія, Судан) 15 вересня 2014 р.

Глава зовнішньополітичного відомства висловив вдячність за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України як у рамках міжнародних організацій, так і на двосторонньому рівні.

Павло Клімкін заявив, що українська сторона прагне зміцнити та підвищити рівень співробітництва з арабським світом. У цьому контексті він зазначив, що Україна зацікавлена в залученні додаткових інвестицій з Близького Сходу та Північної Африки.

Глава МЗС повідомив, що з метою спрощення міжлюдських контактів наразі розглядається можливість спрощення візових вимог з деякими арабськими країнами. Міністр також поінформував присутніх, що Президент України планує призначити ближчим часом послів у низку арабських держав.

Під час зустрічі також відбувся обмін думками щодо ситуації на Близькому Сході.

 

версія для друку