українська російська англійська
Мінагрополітики домовилось про розвиток подальшого співробітництва з реалізації технічної допомоги від Франції
15.09.2014 | 15:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Директор департаменту міжнародного співробітництва Міністерства аграрної політики та продовольства Тарас Кузьмич зустрівся із радником з питань сільського господарства посольства Франції в Україні Ніколя Пераном. Під час зустрічі сторони обговорили результати реалізації проекту технічної допомоги Twinning “Надання допомоги Україні у наближенні законодавства у сфері фітосанітарії та адміністративних засад у відповідності до Європейських стандартів”.

Французька сторона підтвердила готовність надавати підтримку Мінагропроду України у підготовці до аудиту Генерального управління охорони здоров’я і споживачів щодо еквівалентності норм Європейського Союзу на насіння зернових, кукурудзи та сорго і продовжувати співпрацю щодо приєднання України до насіннєвих схем ОЕСР. Ніколя Перан також висловив готовність розглянути можливість співпраці стосовно залучення досвіду Франції щодо організації лабораторної бази, проведення випробувань щодо показників якості та безпечності продукції; їх відповідності міжнародним нормам та у вивченні методів протидії фальсифікації виноробної продукції та у запровадженні системи географічних зазначень для сільськогосподарської продукції в Україні.

Окрім того, в результаті зустрічі було домовлено про продовження співпраці між освітніми науковими установами України та Франції. Керівник департаменту Мінагрополітики висловив вдячність стосовно проведеного у червні 2014 року тренінгу з інспекції насіння ріпаку для 25 інспекторів та співробітників Мінагрополітики. Тож, сторони домовились розглянути можливість проведення чергового Дня аграрної освіти в період засідання Українсько-Французької Робочої групи з питань сільського господарства.

 

версія для друку