українська російська англійська
У Мінмолодьспорту відбулася нарада із керівниками обласних структурних підрозділів молоді та спорту
16.09.2014 | 16:14
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

16 вересня в Міністерстві молоді та спорту України відбувся семінар-нарада із керівниками структурних підрозділів молоді та спорту обласних та Київської міської державної адміністрацій.

Реформа у галузі фізичної культури та спорту стала головною темою семінару-наради.

"Це не руйнування існуючої системи, а її вдосконалення. Ми беремо все найкраще, що є зараз, і додаємо до цього європейський та світовий досвід – фактично, змінюємо умови роботи, щоб використати максимум можливостей для розвитку українського спорту", - зазначив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, виступаючи перед учасниками.

"Особисто я хочу від вас максимальної взаємодії у цьому питанні. Ви найкраще знаєте, що саме потрібно задля розвитку спорту у ваших регіонах", - наголосив Дмитро Булатов.

Крім реформування у галузі спорту та фізичної культури, учасники семінару-наради обговорили низку важливих тем. Зокрема, питання реалізації державної молодіжної політики на регіональному рівні та нові можливості міжнародного співробітництва у цій сфері.

Заступник Міністра Ніна Уманець ознайомила учасників наради із заходами, які Мінмолодьспорту проводить щодо підтримки спортсменів і тренерів, які виїхали із зони АТО та АР Крим.

 

версія для друку