українська російська англійська
Мінагрополітики: Для поліпшення інвестиційного клімату в аграрній сфері проводиться масштабна робота
16.09.2014 | 17:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Одним із факторів який може вплинути на розвиток аграрного комплексу це зниження кредитних ставок в банках для кредитів аграріям. «Хотілося б, щоб банки пропонували нашим аграріям кредити під відсотки, які діють в Європі», - зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун під час інтерв’ю одному із вітчизняних телеканалів.

За словами заступника Міністра, у січні – червні 2014 року капітальні інвестиції у сільське господарство у фактичних цінах вже склали 6385,5 млн. гривень.

«Це є свідченням привабливості аграрного сектора України для потенційних інвесторів, оскільки Україна має потужний ресурсний потенціал, кваліфікований трудовий ресурс, вигідне географічне розташування», - додав Андрій Дикун.

Крім того, заступник Міністра розповів, що для поліпшення інвестиційного клімату в аграрній сфері проводиться масштабна робота за участю представників бізнесу, потенційних інвесторів із вдосконалення норм законодавства України, якими регламентуються окремі сфери, а саме у ветеринарії і фітосанітарії, сільгоспмашинобудуванні, безпеці продовольства, земельних питаннях, функціонуванні ринку зерна тощо.

«Міністерство розширює міжнародні відносини, налагоджує двосторонні торгівельно-економічні зв’язки з світовою спільнотою щодо залучення інвестиційних ресурсів в галузі сільського господарства», - наголосив Андрій Дикун.

 

версія для друку