українська російська англійська
У разі запровадження Росією торгівельних обмежень щодо України, Кабінет Міністрів невідкладно вживе дзеркальних заходів, - Арсеній Яценюк
17.09.2014 | 13:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Як тільки Росія запровадить торгівельні обмеження по відношенню до України, ми невідкладно, в той же день, запровадимо дзеркальні заходи», – заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 17 вересня.

Арсеній Яценюк нагадав, що Європейський Союз прийняв рішення про надання додаткового перехідного періоду, «який допомагає українській економіці, коли ринок Європейського Союзу для українських товарів відкритий, а це, за попередніми розрахунками, дає додатково 500 мільйонів євро доходів для української економіки протягом року, а Україна залишає свій ринок захищеним».

При цьому, за словами Глави Уряду, режим вільної торгівлі «з іншими сусідніми східними країнами повинен залишатися такий, який він є на сьогоднішній момент».

«У мене немає жодних позитивних очікувань щодо Росії. І ми повинні готуватися до того, що Росія все одно буде запроваджувати торгівельні обмеження. Хочу офіційно заявити: як тільки Росія запровадить торгівельні обмеження по відношенню до України, ми невідкладно, в той же день, запровадимо дзеркальні заходи», – підкреслив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку