українська російська англійська
Олег Мусій взяв участь у роботі 64-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ
17.09.2014 | 16:33
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій взяв участь у роботі 64-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ, яка відбувається 15-18 вересня у Копенгагені.

У заході беруть участь міністри охорони здоров’я та інші представники високого рівня з 53 країн-членів Європейського регіону ВООЗ, а також партнери та представники організацій громадянського суспільства.

Міністр зустрівся з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Жужанною Якаб та обговорив основні напрямки співпраці між Україною та ВООЗ. Зокрема, Олег Мусій висловив слова глибокої вдячності за всебічну підтримку, яку ВООЗ надає Україні у вигляді гуманітарної допомоги, привертання уваги міжнародної спільноти до внутрішніх проблем України, проведення міжнародних консультацій тощо. Також Міністр підкреслив важливу роль Бюро ВООЗ в Україні та його Голови Доріт Ніцан у налагодженні результативної співпраці між ВООЗ та Україною.

Під час обговорення найближчих планів взаємодії Олег Мусій та Жужанна Якаб погодили орієнтовні дати підписання Угоди про співробітництво, яка буде містити основні напрямки та конкретні деталі цього важливого співробітництва.

«Я дуже щасливий, що Україна має такого надійного партнера в особі Всесвітньої організації охорони здоров’я. Результативність нашої співпраці була продемонстрована багато разів і я впевнений, що попереду на нас чекають високі досягнення у реалізації спільної політики в охороні здоров’я», - сказав Олег Мусій.

версія для друку