українська російська англійська
Мінагрополітики: Частка вітчизняного дитячого харчування на внутрішньому ринку становить майже 72%
17.09.2014 | 16:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

За 6 місяців 2014 року обсяги виробництва продуктів дитячого харчування збільшились на 7,9% і склали 17,3 тис. тонн. Зростання обсягів власного виробництва якісного дитячого харчування на молочній основі сприяє його імпортозаміщенню.

У структурі реалізованого на внутрішньому ринку дитячого харчування частка вітчизняного виробництва становить 71,9%. Зокрема, по групі молоко та продукти кисломолочні – 99,7%, молочні суміші та каші – 40%, соки та фруктово-овочеві пюре – 42%.

Виробництво кисломолочного сиру та виробів з нього для дитячого харчування збільшилось на 19,1%, а обробленого рідкого молока для дитячого харчування – на 10,2%; дитячих соків – 42,9 відсотка. Окрім того, за даними митних органів, в порівнянні з І півріччям минулого року, експорт продуктів дитячого харчування, розфасованих для роздрібної торгівлі, збільшився на 15%. Тоді як експорт гомогенізованих готових продуктів зменшився на 86%.

У поточному році зменшився імпорт гомогенізованих готових продуктів з м’яса на 12%, гомогенізованих складених харчових продуктів на 34%, продуктів дитячого харчування, розфасованих для роздрібної торгівлі на 14%, гомогенізованих готових продуктів на 44%, і гомогенізованих готових продуктів з плодів на 28%, а збільшилося завезення овочів гомогенізованих на 88 відсотків.

 

 

 

версія для друку